| anonim_4396 a întrebat:

exista vreo metoda facuta in casa pentru decolorarea parului de pe corp? mersi :*

4 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna.Metoda facuta in casa pentru decolorarea parului de pe corp nu stiu, dar in farmacia Dona, gasesti o crema se numeste Karaver Golden Bleach, care iti decoloreaza parul. Sper ca te-am ajutat!

| Rakanishuu a răspuns:

Zeama de lamaie este buna.

| Lina1993 a răspuns:

Hei! zeama de lamaie. Nu da rezultate imediat, dar cred ca intr-o luna se rezolva happy

| psycho771 a răspuns:

Apa oxigenata am auzit ca ar fi eficienta, sau ceaiul de tei. le poti folosi pe ambele, intr-ucat nu am miros neplacut si nici nu fac rau pielii happy