| andra4u a întrebat:

Care este cea mai buna metoda pentru decolorarea parului de pe corp?

1 răspuns:
| blackeyes90 a răspuns:

Inceraca pudra decoloranta nu patesti nimic...te mananca un pic pana se usuca si pielea se deschide un pic, dar doar pe momentwinking se repigmenteaza apoi. dar sa nu tii decat 10 min. Dar cel mai bine ar fi sa te duci la un magazin de cosmetice sa intrebi, vanzatoarele stiu mai bine. Stiu ca exista un decolorant special pentru parul de pe corp dar nu stiu cum ii zice. Si sa faci um test inainte sa nu te iriti sau ceva de genul. Sa ma tii si pe mine la curent daca vrei ca sa stiu si eu cum ti-a mers. Imi lasi un msj. Ai grija! Bafta!