| Ralluca99 a întrebat:

Salut fetelor! Este vreuna care doreste sa se alature reprezentantilor AVON Cosmetics? Ca sa primiti mai multe detalii contactati-ma la ID : ralucutza210, Va astept! Bucuresti, Salajan sau Balta Alba.

Răspuns Câştigător
| Reek54 a răspuns:

Nu trebuia sa raspunzi singura la intrebare, pentru ca ai mai pierdut din sansele ca cineva sa vrea sa devina reprezentant avon, deoarece cand ai raspuns la intrebare, intrebarea a disparut de la "intrebari fara raspuns", si asa... n-o s-o mai vada multa lume, te sfatuiesc sa pui intrebarea din nou, si sa o stergi pe aceasta.

2 răspunsuri:
| Ralluca99 explică:

Nimenii?

| Ralluca99 explică (pentru Reek54):

Ms

| Reek54 a răspuns (pentru Ralluca99):

Nu trebuia sa raspunzi singura la intrebare, pentru ca ai mai pierdut din sansele ca cineva sa vrea sa devina reprezentant avon, deoarece cand ai raspuns la intrebare, intrebarea a disparut de la "intrebari fara raspuns", si asa... n-o s-o mai vada multa lume, te sfatuiesc sa pui intrebarea din nou, si sa o stergi pe aceasta.