| uAme a întrebat:

Salut fetelor (si poate si baietil)! Dati-mi si mie niste sfaturi despre ce combinatii de haine sa fac in vara aceasta. Hainele mele au culori foarte diferite: mov,gri,magenta (u roz aprins) negru,alb, galben etc. Nu am haine albastre (doar un tricou). Am niste balerini mov si altii gri. Ma puteti ajuta? Cel care-mi place cel mai mult, funda!

Răspuns Câştigător
| AmanoYuno a răspuns:

Deci deci deci:

am sa-ti dau cateva tinute:
1)stilul drapel(nu te speria nu e cine stie ce).sa zicem sua:culorile principale:rosu, alb, albastru.blugi/colanti albastri/rosii+bluza cu dungi albe cu culoarea cealalta+o esarfa cu stelute de preferat pe fond albastru

alt steag:marea britanie:daca ai un tricou cu emblema, ceareala.sunt sigura ca ai mai vazut tricouri de-astea... poarta-l cu blugi albastru aprins.o esarfa rrosiehappy

2)pasteluri:poarta un element pastelat cu negru:niste pantaloni pastel cu colanti negri si o bluza neagra.sau pastel in degrade gen:un tricou turcoaz deschis cu blugi albastru
deschis

3)alb:aici iti sugerez 2 combinatii:A)o rochie vaporoasa alba cu colanti negri si o geaca de blugi.sauB)o bluza alba cu o fusta alba.

4)imprimeuri cu fori:un maieu negru cu pantaloi negri/blugi dar nu colanti fiindca va parea indecent.deasupra puneti o bluza larga lalaie cu imprimeu cu flori.imprimeul poate avea orice forme vrei tu chiar si pisici
5)culori aprinse:un plover intr-o culoare aprinse pe deasupre iar pe dedesubt u maieu intr-o culoare mai pastel si blugi

la absolut toate tinutele eu iti sugerez CONVERSII! daca nu niste balerini(pentru 3, 4) sau alti tenisi(restul)

sper ce te-am ajutathappy

te pup``

3 răspunsuri:
| Benghazini a răspuns:

Maieu galben balerini, sandale, tenisi albi, pantaloni scurti albi, si o ciupica galbena big grin! depinde ce fel de moda iti place, poti in multe feluri, tricou mov, papuci mov, pantaloni albi, rosi. si un accesoriu frumos rosu, pantaloni albi, maieu mulat (acum depinde cum stai cu sanii) si niste tenisi, nu conteaza neaparat asortarea, daca sta bine pe tine si te arata in evidenta e perfect! depinde si ce corp ai normal. oricum sunt sigur ca te descurci in oglinda laughing! dar asortarile is faine sa vina papuci aceeasi culoare cu tricoul sau ceva in cap, pantaloni cu un accesoriu, un ceas, lantz! Sper ca ti-am fost de ajutor, Get ha` boys.

| uAme explică (pentru Benghazini):

Hei mersi toti 3! Si da Cata, ma descurc in oglinda si am un corp super! In p; us, n-am mai vazut (in afara de betivu' de Catalin Botezatu) baieti interesati de moda! Daca le ai cu desenul, fa-te designer happy

| capusha a răspuns:

In tro zi de vara, asa mai speciala,,,,, cand nu e chiar foarte cald :blugi alb spre albastru, o camasha mai lunga intr-o parte {de culoare roz sau verde asa mai deschis },, sandale, si o palarie care sa se asorteze cu camasha!