| sheiku a întrebat:

Salut fetelor,
V-ati lamurit cum este treaba cu http://farmasi.info
promit marea cu sarea in domeniul cosmeticelor: atat produse fantastice cat si vanzari directe cu profit. Multe firme promit asta, insa poate are cineva experienta legata de Farmasi. Cica ar fi turceasca. Sunt ei buni la cosmetice?
Ieri vazusem la o tipa ruj de la ei si imi spunea ca este va vopseaua de aderent..adica bun

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu recomand Avon. Nu am nimic cu ei, nu le fac reclamă.
Eu folosesc doar produse de la ei.
Ei sunt din 1986 pe piață.

| Francesca1102 a răspuns:

Buna. Sunt produse exagerat de proaste! Nu stiu daca toate dar majoritatea. mai ales fardurile care sunt extrem de nepigmentate... si Avon/Oriflame sunt la fel laughing Degeaba au parte de atata faima si reclama.
Bine, daca nu iti permiti cosmetice de la firme mai bune gen Too Faced, Mac, Makeup for ever, Anastasia BH etc (desi chiar nu sunt o avere si tii foarte mult din ele) sau chiar si L’oreal, Makeup Revolution, Revlon. si vrei cosmetice de duzina. da, atunci ti se par super wow farmasi si avon laughing Poate gasesti chestii si mai ieftine la Revlon si L’Oreal iar calitatea nu se compara...

| eduardmihai24 a răspuns:

Prietena mea comanda cosmeticele de aici https://bit.ly/2V08vkd