| WithoutName123456789 a întrebat:

Salut,imi puteti recomanda un brand bun de ochelari de soare, dar preturile sa nu depaseasca 200 de lei? Ma intereseaza stilul clubmaster.

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Si bun si ieftin nu prea exista

| GicaGigekGica a răspuns:

Uite-te la astia sa vezi daca iti plac, doar ca depasesc putin suma de 200 de lei dar poti sa ii cauti pe alte site-uri mai ieftin.

https://www.emag.ro/......DDRZ93BBM/

| Hoteteu_Nicolae_1985 a răspuns:

Exista Optilen magazin online de unde poti comanda ochelari de soare de marca www.optilen.ro/c-ochelari-de-soare.html

| Lillac a răspuns:

Cauta pe Facebook pagina ochelari vintage. Sunt superbi si au o grămada de modele.