| andrei a întrebat:

Imi spuneti si mie un remediu pentru cosuri?

M cam multe pe fata si de vreo 2, 3 ani nu imi trecat wits' end

Fara zinerit ca mi se usuca fata de la elwinking

mersi

6 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Aknesol

| anitcolor a răspuns:

Cel mai bine e sa mergi la dermatolog. el este cel care e in masura sa-ti spuna ce tratament iti trebuie si ce fel de cosuri ai

| Vogelspinne a răspuns:

Depinde cosurile se fac si din cauza transpiratiei big grin, cea mai buna crema anticosuri si mai ales pentru cele mai nasoale cosuri (alea in piele) este clasicul CUTADEN care este pur si simplu miraculos.
Trebuie sa te dai cu CUTADEN doar in locul unde ai cosurile seara inainte de culcare si dimineata minune au si disparut!

| heyulika a răspuns:

Produsele Clearskin de la Avon sunt foarte bune. Mie mi-au trecut toate cosurile. Depinde si de tipul de piele pe care il ai.De exemplu cateva dintre colegele mele il folosesc degeaba. Insa ar trebui incercat. La mine functioneaza si chiar sunt foarte multumita de rezultate>si de gelul pentru puncte negre si de gelul cu dubla actiune pentru cosuri.

| Flore555 a răspuns:

Iei vata si o inmoi in ceai de musetel si iti aplici pe cosuri

| jorj_9912 a răspuns:

Si eu am avut acu 1 an f multe cosuri si mi-au trecut dupa ce m-am dat in fiecare seara cu ceva mentolat care facea fata fina si chiar produsul nu era asa de scump, i-ar dupa 2 luni dupa ce m-am dat in fiecare seara mi-au disparut ca prin minune! ai putea sa te dai cu o creme de fata care sa contina alcool mentolat anumeas de dat pe fata!