| laser a întrebat:

Am 17 ani si nu scap de cosuri am folasit schinoren zinerit si nu trec ce sa fac?

9 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Foloseste tinctiura de propolis si mybazon, acest tratament foloseste-l timp de 10 zile, si mai tamponeaza cu un betisor de urechi inmuiat in bitter suedez de 4-5 ori/zi.

| cristina93 a răspuns:

Fiecare ten este diferit de la o persoana la alta, la unii pot folosii zynerit si skinoren, iar la altii nu, ai putea incepe cu un consult dermatologic, este cel mai indicat, iar dupa ce "scapi" de problema, previne reaparitia lor, dimineata spala-te cu un gel pentru ten gras, iar apoi folosete o solutie tonica, seara o crema. Mult succes in a scapa de problema.winking

Răspuns utilizator avertizat
| cucaracia a răspuns:

Un tratament cu votca, da nu sa o bei sa te dai am vazut eu la TV da n-am incercat nu stiu daca functioneaza thinking

| D-Anna a răspuns:

E o solutie sa mergi la dermatolog dar tot ceva solutii iti va da eu zic ca cel mai bine este sa te duci sa-ti faci un treatament cu laser si pe urma inca ceva solutii am auzit ca e destul de eficientsmug

| p0wer a răspuns:

Nu te da pe fata cu toate prostiile care auzi ca sunt bune, mergi la un dermatolog sa-ti spuna ce fel de acnee ai si o sa-ti prescrie el ceva sa te dai. Succeswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Mergi la un medic dermatolog pentru investigații medicale și instituirea unui tratament conform afecțiunii.
Medicamentele nu se iua după ureche, ci după un consult medical.
Sănătate și un ten fără coșuri.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai daca iti faci lases sau mergi la un drmatolog saty dea un tratament sigur... si mie mi-au aparut ff mult si nu prea scap de ele ...numai daca mergi la un specialist la cj ...sau de unde esti happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu folosesc zynerit dar si antibiotice pentru tratarea infectiei din interior

am 3 saptamani si se vad ceva rezultate