| sssss a întrebat:

Hey! Va rog ajutati-ma! Am o mare problema cu acneea.Imi ies cosuri mari, dureroase, rosii si sub piele doar in zona obrajilor.Am fost la dermatolog si mi-a recomandat Zynerit, Skinoren, am incercat diferite produse din comert(Clearasil, Gerovital, Avon, Garnier) si metode naturiste(lamaie, malai)si nimic nu functioneaza! Mastile cu argila ma mai ajuta in sensul ca imi mai usuca din ele.In plus am fata plina de pete.Chiar daca storc cosurile chiar daca nu petele tot raman si nu trec. Le am de jumatate de an(chiar mai mult). Nu stiu ce sa mai fac. Mi-e rusine sa ies pe strada cu fata asta.Am devenit mai retrasa, ma simt ca si cum as avea o boala. Mi-e rusine de mine. Ajutati-ma! Daca stiti vreun remediu care chiar a dat roade impotriva cosurilor, spuneti-mi! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| byencutza95 a răspuns:

Salut! :)Faci tratament timp de 10 zile cu tincura de propolis si mibazon si vei scapa de cosuri. uite aici niste linkuri cu comentarii ale persoanelor care au incercat tratamentul

http://www.kudika.ro/......osuri.html

http://web13.net/......ru-cosuri/
bafta :) si eu am folosit mibazon si este chiar foarte bun si ultima data am dat 7 lei pe el :)

5 răspunsuri:
| tiriboxi a răspuns:

Buna sssss solutia in cazul tau este foarte simpla dar cel mai greu este sa actionezi in cel mai scurt timp, sa trecem la problema care te preocupa am intilnit foarte multe persoane care au rezolvat acest gen de problema intr-un timp scurt cu o gama de produse naturale de la o firma de top mondial daca esti interesat sa afli cum contact tiriboxi@gmail.com sau tel 0765948501

| cristydts a răspuns:

Desi este foarte riscant roaccutane ramane cel mai bun

| byankkk a răspuns:

Pentru pete foloseste crema de la elmiplant contra petelor e un tub cu mov, din cate imi aduc aminte.Si mibazon pentru cosuri gasesti in farmaciile veterinare cred ca e 7 lei

| denisa05 a răspuns:

Buna si eu am acnee si am fost la dermatolog si mi-a dat o alifir f. buna MIBAZON...se gaseste la farmacia de animale...costa 5 lei