| BestOfTheBest a întrebat:

Salut, in 2 saptamani trebuie sa ma duc la o petrecere alaturi de iubita. Ea isi ia o rochie pana la genunchi..albastra thinking si nu stiu cu ce sa ma imbrac sa ma asortez cu ea.happy Eu ma gandeam la niste blugi.un tricou si o camasa deschisa.happy cu niste tenesi.dar nu cred ca se potriveste. ceva ideei?

6 răspunsuri:
| morningstar a răspuns:

Mie nu prea imi place ideea de blugi la petrecere. Dar daca nu iti plac pantalonii de stofa cu dunga, poti sa iti iei niste pantaloni denim modelul asta http://www.google.ro/......tp?/imgres
camasa albastra/ bleu/ alb si cravata modelul asta
http://www.google.ro/......tp?/imgres
sau in loc de cravata poti lua peste camasa o vesta modelul asta
http://www.google.ro/......tp?/imgres dar uni. Dar tinuta asta nu merge cu tenesi, se potriveste cu niste pantofi negri eleganti. Acum depinde si de stilul petrecerii, de cum se vor imbraca ceilalti, de modelul rochiei ei, etc. Daca este vorba despre maximul de eleganta, se cere clasicul costum barbatesc elegant.

| andreeandreea18 a răspuns:

Depinde de petrecere. daca e una de moft trebuie sa te imbraci elegant spre ex cu niste pantofi(sa nu fie ascutiti in varf plss!laughing o camasa bagata in pantaloni sau jeansi depinde si poate un sacou sau o jacheta misto si eleganta.simplu si sofisticat in acelasi timp:p daca e o petrecere de zi, o petrecere narmala poti sa te imbraci cum ai spus si tu..analizeaza cu atentie rochia prietenei tale sa vezi daca e eleganta sau nu.BAFTA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa te asortezi cu ea.
Deci iti poti lua blugi cum spui tu, un tricou si deasupra sacou de la un costum si tenesi. Distractie placuta! Funda?

| RenzoRomano a răspuns:

Ba imbraca-te elegant: camasa, albastra, bleu, alba, o nunta de roz. cravata bleumarin daca ai, neagra. poti sa-ti pui o vesta in contrast cu camasa: bleumarin, gri, maro. blugi simpli fara stersaturi fara zdrente. de preferabil pantofi casual-elegant de culoare neagra sau maro+ curea de aceeasi culoare. nu te poti duce la un party imcaltat in tenesi si cu camasa descheiata.straight face iar perechea eleganta in rochie. have some style!

| ellena3322 a răspuns:

Hey eu as zice ca tu sa te imbraci cu o pereche de pantaloni albastri de la unb costum sau eu stiu ce si o camasa bagata in pantaloni alabastra mai deschisa si in picioare niste pantofi sau eu sty che!

| pulescu a răspuns:

Pai niste pantaloni de stofa negri putin luciosi cu pantofi negri si o camasa roz bagata in pantaloni