| Predat0r a întrebat:

MAI INTAI NU SUNT FATA :)) ( AM ZIS MAI MULT PT FETE DEOARECE MA GANDESC CA STITI MAI MULTE DESPRE ACESTE LUCRURI :)) )Aceasta intrebare este mai mult pentru fete (dar si pentru baietii priceputi) . Peste 2 saptamani voi face banchetul ( clasa a 8-a ) si vreau sa stiu ce parere aveti despre cum sa ma imbrac.

Am adidasi albi http://www.okazii.ro/catalog/111565924/adidasi-stan-smit h-model-inedit.html si as vrea sa-i asortez cu niste blugi negri si o camasa alba / albastra in carouri si pe de dejos de camasa un tricou alb ( simplu ). Ce parere aveti ? Daca aveti o idee mai buna puteti sa o spuneti. ( chiar va rog :D )

Răspuns Câştigător
| SandaraPark a răspuns:

Mie mi se pare ok ce ai spus,arata bine, dar asa poti sa mergi cu bikul' sau skateul, nu la banchet. Uite niste idei! Sper sa-ti placa puppy dog eyes
1. Poti sa-ti iei adidasii aia, camasa in carouri si jeansi negrii, dar pe deasupra sa-ti iei o vesta neagra.
2.Adidasii + jeansii + camasa alba + un sacou si un papion.
3.Aceeasi combinatie doar ca, in loc de sacou un plover gri sau negru si o cravata neagra.