| LovexD a întrebat:

Buna TPU x: Joi am premierea si nu stiu cum sa ma imbrac x: Eu sunt in clasa a 5 a x: Si m-am gandit la o rochie pana in genunchi gri si are peste ea gen tricou cu dungi albe si negre x: Voi ce credeti!? Eu sunt destul de inalta, par scurt x: Ce credeti ca mi-se potriveste. Fundaa?!

1 răspuns:
| ஜKiddutzaஜ a răspuns:

Mi se pare destul de buna ideea ta.
iti dau si eu o varianta:pantaloni scurti (sau lungi si mulati) si un tricou putin larg. (asta-i doar o varianta) imi place si a ta! happy