| xPiciul a întrebat:

Salut, in ultima vreme m-am tot uitat pe site-ul http://www.lorealparis.ro si am vazut un produs pe care l-as vrea.
Problema este ca nu pot sa ma deplasez pana la un magazin loreal.As vrea sa fac o comanda online dar nu prea stiu cum :).
Asa ca as vrea sa ma ajutati, dau funda

3 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Https://www.facebook.com/loreal.paris.romania
Le trimiţi un mesaj, te ajută ei.

| Peachy a răspuns:

Intra pe produsecosmetice.ro/1001 cosmetice, sau cauta pe google cosmetice online. Poti plati prin curier este in jur de 15-20 lei iar coletul iti ajunge acasica in 2-3 zile si ii platesti curierului. Sau daca nu prin posta romana 9-10 lei ajunge in 3-4 zile si il ridici de la oficiul postal de unde apartii plata se face ramburs, ridici coletul si platesti la ghiseu! Multa bafta!

| Peachy a răspuns:

Aaa si am uitat, iti faci cont cu adresa ta numar de telefon ( te vor suna ca sa iti confirme comanda)!