| OanaTimofte25 a întrebat:

Bună ziua, doresc să deschid magazin de haine și vreau să mă ajutați dacă știți de unde as putea comanda online nu aș vrea să mă deplasez. Mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Eu cred ca dacă nu te organizezi bine, mai mult vei ieși pe minus decât pe plus.

În general magazinele chinezești spre exemplu, aduc haine din Polonia.Au furnizori ce le aduc marfa.
Cei ce își deschid sh, aduc de la magazine ieftine, sau de pe dincolo haine frolosite dar tot asa, au pe cineva ce face treaba asta.

Tu poți sa comanzi de la depozite, ca bănuiesc ca nu vrei sa dai bani pe haine cât costa în magazin...ca în general o pereche de ceva costa câteva sute de lei.Cu cât sa le vinzi tu ca să ieși pe plus?
Gestioneaza-te un pic și după vezi de unde și cu cine le aduci.

| OanaTimofte25 explică (pentru Freya1):

Mulțumesc pentru răspuns, am înțeles de la mai multe persoane că ar fi în Ungaria ceva gen Dragonul Roșu dar mai de calitate hainele, o să încerc acolo pentru că stau în Timișoara și imi este mai ușor să ajung aici decât la București ☺️

| Freya1 a răspuns (pentru OanaTimofte25):

Pai trebuie sa ieși tu pe profit și da, cam asa fac cei din România.I-au haine de unde sunt mai ieftine și le vând la noi la preturile noastre.

| OanaTimofte25 explică (pentru Freya1):

Putem vb în privat, te ocupi cu așa ceva și mă poți ajuta?☺️

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă o să ai un magazin cu ștaif[arg], ia neapărat de aici

https://www.prada.com/ww/en/store-locator.html