| Mrs98Styles a întrebat:

Am vazut acum cateva zile un site de pe care puteam comanda online orice produs cu LaLa Band vreau! Dar nu era site-ul asta http://www.provideo.ro/Catalogs/Muzica/54c.aspx. Un site doar cu LaLa Band! Era unul si l-am vazut si se chema ceva de genul LaLa Shopping, dar nu-l mai gasesc! Va rog ajutati-ma cat mai rapid! Multumesc! Funda+vot la raspunsul care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| maya2000 a răspuns:

Http://lalabandstore.ro/index.php?route=common/home poftim site-ul sper sa-ti foloseasca