| MrsDivine a întrebat:

In ultimul timp am devenit super stresata, practic toate prietenele mele au un piept mare si eu ba. Pur si simplu nu mai cresc, girls daca aveti ceva metode pe/u ca sa pot rezolva aceasta problema plzz commet... dar mi-as dori ceva natural, fara kreme sau chestii de genu asta. Plz Hellp Kisses

8 răspunsuri:
| GabrielaSandica a răspuns:

Draga mea,

Recunosc si eu sunt stresata ca am sanii mici, dar mereu imi pun in valoare ce am mai frumos si anume fundul. laughing. Cat despre sani, iti recomand sa porti mereu bluze cu iluzii optice cum le numesc eu. laughing. Adica mereu cu pliuri, bonfante, cu flori, etc, orice care sa atraga atentia catre sani dar sa ti dea iluzia de mai mare, volum. Nu ti recomand sutienuri cu push up, pentru ca aceastea iti deformeaza sanii, tii preseaza si mai ales ca pot duce catre noduli.
Cel mai bine este sa te simti bine ca ai sanii mici si sa fii tu. Asa le vei face pe restul geloase, pentru ca te placi asa cum esti.

| ndc a răspuns:

Si ce daca prietenele tale au "pieptul" mai mare? Nu trebuie sa il ai si tu. Fii tu insuti, si vorbesc serios - lumea ar fi un loc mai frumos daca toti ar asculta sfatul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunahappy nu ai auzit de sutiene!? nu le au mari ci doar poarta sutiene cu bureteiwinking asa e si la mine la scoala parca toate au luat orajna sa aiba sanii mari si poarta sutiene cu dublu buretilaughing nu mai se poarta bustieresad... te pupic si stai linistita ca au sutiene!:***

| MrsDivine explică (pentru anonim_4396):

Hey am auzit) aia era problema ca nu mai vreau sa port sutieni cu push up pentru ca strica forma prieptuluiwinking lol

| loveplus a răspuns:

Sexu mareste sanii (diferite pozitii, nu toate!)tongue

| loveplus a răspuns:

Fa un copil happy

| AvengedSevenfold a răspuns:

Poi îţi cresc mult mai repede dacă nu porţi sutien.

| MrsDivine explică:

Nu vreau sa am piept exagerat de mare, doar putin mai mult decit e acum si nu il vreau pentru baieteii ci pentru mine insushi sunt plina de calitati... bune...dar ma deranjeaza acest aspect devin complexata