| pisikutza123 a întrebat:

Salut la toti, dati-mi va rog niste sfaturi, ideii... vreau sa-mi iau un epilator sa ma epilez in zona intima, cand ma voi epila prima oara ma va durea? la cate zile creste parul? si daca se epileaza tot parul, dar sub brat voi putea? merci mult

5 răspunsuri:
| AmelyRain a răspuns:

Hosa, desteptule, dar apoi o sa creasca la fel de repede ca si cand te-ai rade. Eu zic sa te duci la salon si sa te epilezi cu ceara de caeva ori, ca tipa de acolo stie sa te faca repede si bine, chiar daca o sa suferi, si apoi te faci singura.

| AliceThai a răspuns:

Depinde de cat de sensibila esti, s-ar putea sa te usture de fiecare data happy

| adina20042007 a răspuns:

Din proprie experienta iti spun ca in zona intima indepartarea parului cu epilatorul este foarte dureroasa.eu nu am suportat durerea asa ca nu am mai continuat.iar la subrat depinde de fiecare persoana daca suporta durerea sau nu.eu la subra imi scot parul nedorit cu ceara din comert

| pisikutza123 explică:

Am folosit crema dar nu-mi place, vreau epilator

| Hosa95 a răspuns:

laughing degeaba sunteti fete este o crema "Farmec" de dai cu ea unde vrei astept 15-20 minute si dupa bagativa la dus si da`ti cu buretele parul o sa cada singur fara durere:*