| DALYFLO a întrebat:

Salut la voi, am o problema care ma cam framanta tot mai mult ...am probleme cu cosurile spuneti-mi si mie cum as putea sa scap de ele va rog mult dar fara dermatolog ca nu ma intereseaza, spuneti-mi niste tratamente sau niste masti de fata, astept un raspuns...

4 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

Demachiaza-ti foarte bine tenul dimineata si seara, chiar daca nu aplici fond de ten.Ca sa-ti fie mai usor, foloseste servetele umede, e mult mai simplu. Aplica masti purificatoare, cu lamaie, castravete, fa infuzie de ceai de musetel si curata-ti fata. Iar ca si tratamente, foloseste cremute de la elmiplant, pentru acnee, sau creme cu galbenele din farmacie.

| s3xy0girl20 a răspuns:

C nu vrei sa mergi la dermatolog? Si eu am avut cosuri si am mers la dermatolog mi-a dat zyneryt ia-ti si u de la farmacie zyneryt te dai de 2 ori pe zi dimineata si seara si dupa 12 saptamani te dai doar seara inc avreo 2luni si gata... daca dupa o perioada de timp incp sa reapara te dai cu zyneryt din cand in cand seara. sper ca te-am ajutat:*

| DroGuleTz a răspuns:

Buna
incearca o masca din ou pui intai albusul il lasi sa se usuce si clatesti apoi galbenusul clatesti si dai cu o crema pentru fata iti vor trece si eu am trecut prin perioada asta fa ce tiam spon in fiecare seara si iti vor trece sau mai bine intelegi daca te uiti aici :Dhttp://www.youtube.com/watch?v=Rk4xdYt3ick&feature=feedlik fundita?:o3

| gabriela_7244 a răspuns:

Cauta un reprezentant amway.si-ti poate recomanda o crema de la artistry f buna care usuca cosurile. daca nu gasesti contacteaza-ma pe : yo_daby@yahoo.com si vb.