| HyenaV2 a întrebat:

Am o problema cu cosurile si as vrea sa scap de ele (cine nu ar vrea) astept sfaturi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la medic, spune stop automedicației și respectă-ți sănătatea.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Îţi recomand o mască din drojdie de bere amestecată cu puţină apă oxigenată, amesteci până devine o pastă, aplici pe faţă, laşi să acţioneze 30 minute şi apoi clateşti.
Rezultate se văd după câteva zile, dar chiar funcţionează!
Te pup!

| Trynda a răspuns:

Spala-te corect pe fata. Sterge si freaca fata bine cu prosopul. Da-ti cu pudra pe fata seara cand te culci. O sa usuce cosurile happy

| IonelaMV a răspuns:

Cumpara-ti o crema pentru cosuri de la Avone!

| S3xYBoY a răspuns:

Dale focwinking

| Arbaless a răspuns:

Foloseste zineryt, e foarte bun, am mai incercat si altele dar zinerytul e cel mai bun. in plus mananca mai putin gras si spalate des pe fata tongue