| Nebuniciiii54 a întrebat:

Saptamana viitoare voi avea banchetul si nu stiu cu ce sa ma imbrac. sad Sunt in clasa a 8-a, si sunt foarte slaba. Am doar 42 kg si 1, 72. Imi puteti da cateva idei? Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Ia-ti o rochie mai bufanta, cu volane...nu ceva mulat.Gasesti muuulte modele aici
https://www.facebook.com/hainele.mele.5/photos_albums

2 răspunsuri:
| LastMimzy a răspuns:

Esti destul de inalta, mergi spre niste opincute sau pantofi cu toc mai mic pentru ca vei dansa(probabil), si o rochita medie sau lunga, mai vaporoasa si cat mai "mare", adica cu mai mult volum.happy

| Giulia89 a răspuns:

Te inteleg perfect, eu am 1, 75 si 58 de kg...cauta o rochie lunga de preferinta, si daca ai picioarele frumoase poti opta si pentru una un pic mai sus de genunchi, sa nu te imbraci cu rochite "umflate" in nici un caz ca o sa.ti faca mainile si picioarele scobitori, opteaza pe culori deschise ( roz, alb, albastru deschis, verde apa, portocaliu ) si pantofi nu inalti de preferinta negri sau ceva asemanatori rochiei happy Succes!