| Denisa a întrebat:

Saluthappy M-a decis sa fac o cura si eulaughing Pot sa ma abtin foarte bine( stau bine cu psihicu) asa ca: ieri am mancat 2 mere si am facut 100 de abdomene. Azi am mancat 2 mere si o placinta(a facut mama si n-am putut rezista, totusibatting eyelashes) + 100 de abdomene. Daca as manca tot asa putin cam cat as putea slabi in 3-4 zile?

Răspuns Câştigător
| Alleeexaa a răspuns:

Bine cu abdomenele si incearca din ce in ce mai multe;;)eu am reusit 300 fara pauza. ultimele 50 cam greu:))dar am reusit\:d/continua sa faci abdomene, alearga seara in loc sa mananci:*!
dar cred ca totusi ar fi mai bine sa mananci. poti face multe boli findca nu mananci:|nu face aceasta prostie:|
-ulcer!:-s:|

-Anorexia/bulimia!
http://www.slabsaugras.ro/SitFiles/articol_no_ph.php?id=40&idsec=3 citeste aici!:|
totusi daca vrei sa nu mananci mult, atunci mananca ceva usor:
-iaurturi
-lactate
-peste
-nu manca seara dupa 6
-paste
si altele. dar mananca macar ceva:|sa nu te imbolnavesti:|!
e foarte bine ca te poti abtine. dar totusi ceva ceva trebuia sa mananci;;):*
Iti spun spre binele tau!:)crede`ma:*
Successs in continuare ca sa slabesti!:*
Have a nice day!:*
>:D <

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Mult si nesanatos.Doar 2 mere? Mai bine ai manca carne slaba, fructe, legume si lactate.Vei slabi astfel sanatos si nu te vei ingrasa la loc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

100 de abdomene? pai stai bine, eu fac doar cateva, lasa placinta aia ca face cat 1000 de abdomene, eu am tinut regim si am plabit 6 kg intr-oluna, este perfect.
Portii mici, fara dulciuri carbogazoase, legume fierte sau la gratar carne din plin dar numai pui peste vitzel, branza si lactate, 3 portii a 150 de gr pe zi, atat. Fara fructe crude, creeaza aciditate si implicit foame.

| adina_4262 a răspuns:

Iarta-ma ca te intreb, dar de ce ai vrea sa slabesti in 3-4 zile si de ce ai manca numai 2 mere pe zi? Daca vrei sa slabesti si sa nu-ti faci mai mult rau decat bine, mergi in continuare cu abdomene/alergat/orice fel de sport si mananca putin si des, dar consistent (pui, peste, salate, iaurturi etc). Gusta din ce vrei, dar cu moderatie, si slabeste in timp pentru a avea un rezultat serios si stabil. Nu te infometa pentru ca intr-adevar o sa te subtiezi putin in cateva zile dar pe langa faptul ca pui totul la loc cand revii la stilul de viata dinaintea 'curei', niciun soc de genul asta nu poate face bine organismului. Bravo tie ca stai bine cu ambitia, atunci drumul e pe jumatate facut - multa bafta si ai grija de tine.