| AndreeaAsf a întrebat:

Salut,m-am interesat pe internet, si am citit ca mastile cu ou pot indeparta parul facial. Mi-am intrebat prietenele de la scoala care mi-au dat sfatul asta si au spus ca totusi riscul e sa creasca mai repede si mai mult! Nu stiu daca e adevarat!
P.S "aceasta masca faciala, nu e pentru mine..." laughing
Intrebarea ar fi: "Aceasta masca cu ou accelereaza cresterea parului facial?"
Funda!

1 răspuns:
| Iustip a răspuns:

Depinde de tipul de ten pe care-l ai. Oricum, in majoritatea cazurilor, chiar daca indeparteaza parul facial, stimuleaza aparitia iritatiilor si a cosurilor pe fata.Asa ca te sfatuiesc sa nu incerci daca nu vrei sa faci un experiment pe propria persoana.winking