| GeXz a întrebat:

Maine va trebuii sa ma duc la un majorat... si nu prea am idee cu ce sa ma imbrac mi-am ales acum ceva hanie vreau sa imi spune-ti o parere : Camasa cu maneca lunga si cu guleru mare nu tare de tot ( nu e gen cocalar ) pe guler are un model cu floricele micii negre multe si pe la nasturii, iar la maneci este suflecata si tot la fel acelasi model este nu ii stramta, ii putin larga nu se baga in pantaloni/blugi. :Blugi albastru inchis material elastic, iar in picoare o pereche de bascheti aproape ca tenesii doar ca sunt putin mai diferiti, partea de sus va fi a coperita de blugi. Iar accesori ceas, bratara shamballa(alba) si un lant. O parere? P.S: Sunt baiat.

3 răspunsuri:
| yloveyou1 a răspuns:

Acum e vara. Te poti imbraca oricum, dar in functie de unde se tine majoratul.Ia-ti o camasa/tricou cu blugi, ceas la mana, tenesi, dar fara lant.

| Mihaela1964 a răspuns:

Ai ales foarte bine.Ia cu tine si-un tricou sa te schimbi, nu vei fi singurul care face asta, vei transpira, la un moment dat fetele se vor schimba in ceva mai lejer-de ce n-ai face si tu la fel?

| purplestar9494 a răspuns:

Renunta la bratara shamballa si la lant dar in special la tampenia aia de bratara care este purtata de toataaaa lumea! Tenesi sunt ok, blugi la fel, ceasul si el este foarte ok dar iti sugerez o camasa simpla, vaporoasa dintr-un material mai usor fiind vara si eventual de o singura culoare, negru sau alb ar fi cea mai indicata alegere.Cu simplitatea nu ai cum sa dai gres.