| Pau a întrebat:

Hey! happy Daca m-as imbraca cu o pereche de blugi skinny, o bluza pana la cot putin bufanta la maneci si larguta pe corp(nici prea larga, dar nici stramta sa nu mai pot respira) cam pana la jumatatea fundului, mi-as face parul intr-o parte(impletit) m-as machia putin si mi-as face unghiile rosii ca sa ies putin in evidenta si daca m-as incalta cu o pereche de pantofi cu toc, cam de 10 cm...as fi catalogata drept pitipoanca? :/

5 răspunsuri:
| AnnyXoxo a răspuns:

Paiii. tocurile strica.smug ia-ti o pereche de baleri :* ai arata mai frumos smug

| Pau explică:

Nici nu ma gandesc la machiaj strident :O Ma refeream la putin rimel si un lipgloss...de aceea am intrebat daca voi fi considerata o pitsi, pentru ca nu sunt.

| Crishulinaaa a răspuns:

Pai nu poti spune chiar pitipoanca incearca totusi un machias nu chiar strident, dar daca tie iti place si te simti bine nu ai de ce sa iti faci griji.sunt sigura ca vei atrage multe priviri de la baieti big grin
FUNDA?happy

| sweetyangel a răspuns:

Nu ai fi deloc catalogata drept pitipoanca parerea mea...cred ca ti-ar sta chiar foarte bine.acu depinde si de altsi...insa nu lua in seama toate parerile tampite ale unor fete care poate sunt geloase de felul cum aratsiwinking

| alexa_4308 a răspuns:

Da