| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de oamenii,care doar dupa felul in care te imbraci,sau ce freza si cat gel ai in ea,te catalogheaza drept cocalar? De exemplu,doar ca am indraznit sa asortez poloul cu niste blugi mai rosii,sa port guleru mai ridicat,plus putin gel sa nu ies ca ultimu fomist din casa,am fost catalogat de unii, drept cocalar.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu trebuie sa te doara ce zic altii. mie nu imi place sa am "freza" in cap de zici ca m-a lins vaca, nu imi plac tricourile roz cum vad la multi papa lapte, si nici acei blugi stramti zici ca-s gay (culmea ca nu-s homofob ) dar fata de tine nu ma doare cand cineva " ca tine " ma face " ultimul fomist". atata timp cand am haine decente si nu umblu dezbracat pe strada, si am o igiena persoanala foarte ingrijita nu dau 2 bani pe ce cred cei ca tine sau altii despre mine. asa trebuie sa fii si tu omule. sa iti placa tie, dar atentie, cum am zis mai sus, asta nu inseamna sa mergem pe strada in fundul gol laughing.

5 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Pe bune acum. daca nu au ce sa mai barfeasca se plictiseste..si asa incep barfele ...Capul sus! Trebuie sa fim noi si atat! Ne imbracam cum vrem, vorbim cum vrei, mancam cum vrem, traim cu vremmmmmmmmmmm!

| William a răspuns:

Sorin01turbobulibas ce parere ai de oamenii care te catalogheaza drept ultimul fomist daca nu ai haine stridente, gulerul ridicat si parul dat cu gel?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce ipocrit rolling on the floor. daca tu zici ca iti dai cu gel in cap de zici ca te-a lins vaca si te superi ca altii te fac cocalar, de ce zici si tu de altii "sa nu ies ca ultimu fomist din casa" doar pentru ca nu au gel in cap sau mai stiu eu ce haine de rahat pe ei? vezi ipocrizia propriilor tale cuvinte? cum tu zici de ei, si altii zic de tine. simplu!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

La ultimu fomist ma refeream strict la ei,acum imi dau seama ca suna aiurea si nepotrivit, eahh, mai greseste omu, dar nu e bine sa gresesti pe internet ca e loc public, multam fain de atentionare.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu trebuie sa te doara ce zic altii. mie nu imi place sa am "freza" in cap de zici ca m-a lins vaca, nu imi plac tricourile roz cum vad la multi papa lapte, si nici acei blugi stramti zici ca-s gay (culmea ca nu-s homofob ) dar fata de tine nu ma doare cand cineva " ca tine " ma face " ultimul fomist". atata timp cand am haine decente si nu umblu dezbracat pe strada, si am o igiena persoanala foarte ingrijita nu dau 2 bani pe ce cred cei ca tine sau altii despre mine. asa trebuie sa fii si tu omule. sa iti placa tie, dar atentie, cum am zis mai sus, asta nu inseamna sa mergem pe strada in fundul gol laughing.

| DianaStefana a răspuns:

Asta ma enerveaza si pe mine, chiar daca sunt fata =/ =[ si imi pare rau ca unii oameni fac diferenta dintre unii si altii in acest fel, mai bine nu ii bag in seama! =]