| anonim_4396 a întrebat:

Salut,mi-am cumparat o jacheta si e sifonata, aveti idee cum sa o "indrept" fara sa o calc?big grin

4 răspunsuri:
| tranquilaaa a răspuns:

Poi...ai putea sa o pui sa stea intre doua lucruri ca sa primeasca o forma mai dreapta sau sa o ti pe umeras mult timp happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si de ce n-ai calcao?

| Lyndsey a răspuns:

Depinde de material. Daca se poate calca, calc-o pe dos. Sau o poti calca pe fata si sa pui o bucata de material deasupra, pentru a nu strica jacheta. Bye-bye!

| didicriss a răspuns:

Spal-o la program de haine delicate si pune-o la uscat pe un umeras