| AliNuTzA_9627 a întrebat:

Aveti idee cat costa sa-mi indrept parul pèrmanent?! Si ce or sa-mi faca la parthinking, cat o sa dureze?! multumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
| bruno9432 a răspuns:

Se numeste permanent dar nu e chiar asa in realitate... big grin ploaia, spalatul pe cap... toate il afecteaza si vei avea fire ondulate, fire drepte... va fi un haos big grin Plus ca parul tau va fi foarte degradat. orice tratament asa zis permanent iti distruge parul.
si cand te gandesti ca alte fete sunt disperate sa aiba parul cret... big grin

5 răspunsuri:
| Orannginna a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa renunti la ideea de permanent, de orice fel ar fi el. Distruge foarte rau textura firului de par, ti'l deterioreaza si asta pentru ca implica foarte multe procese si substante. Apeleaza tot la placa desi nici aceasta nu e prea departe...doar ca daca ai grija cum si cat de des o folosesti s'ar putea sa nu ai nici o problema. Uite iti vand un pont: o solutie pe baza de cristale lichide. http://frumusete.ele.ro/Cu-parul-in-vacanta_--a4433.html scrie ceva si pe aici. :)

| AliNuTzA_9627 explică:

Sa-mi indrept parul vreau:dpermanent sa fie drept cam asa cevahappy

| denisa_4752 a răspuns:

Buna! pai nu te as sfatui sa faci acest permanent pentru ca implica multe chestii! cand o sa inceaopa parul sa creasca la rdacina o sa ti stea mai ondulat decat p lungimea parului si arata f naspa crede ma! in al doilea rand trebui sa l tratezi cu niste solutii speciale si clar parul va deveni degradat! e alegerea ta.happy

| Razvy197 a răspuns:

Adica ca sa iti faci parul permanent? pai cam 50 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SI eu ma gandesc sa-mi fac permanent... nu stiu ce sa fac pentru ca am citit si ce au raspuns altii. si imi e frica. dar nu as renuta. dar nici nu as vrea sa raman fara par in cap. cineva pe aici care si-a facut PERMANENT?