| Andreea_deea_1997_c a întrebat:

Sunt cracanata, si nu stiu ce sa fac ca sa-mi indrept picioarele. aveti vreo idee?

7 răspunsuri:
| georgiana999 a răspuns:

Nu se poate ameliora asta si eu picioarele putin strambe si am incercat cu sala sa pun muschi in acel loc dar nu a mers ( faceam 1-2 ore pe zi ca sa nu se inteleaga ca de abia faceam)
Oricum gandeste pozitiv poti prezenta tinute, avand un atu adica secul acela dintre picioare ca nu te impiedica sa mergi cu un picior in fata celuilalt si invers.

| Deliadelias a răspuns:

laughing)). Paithinking, ingrasate laughing. Nu se va mai observa asa de tare laughing:*.

| paulmicutz a răspuns:

Pai daca tot faci dragoste in continuu e normal. Daca nu asa te-a lasat dumnezeu.

| Senyorul a răspuns:

Leaga-ti doua scanduri de picioare si poartele vreo luna si nu mai esti... laughing

| Dhaaa a răspuns:

Cred ca te referi la locul dintre coapse,depinde daca esti slaba,le poti ameliora prin exercitii fizice,astea t vor ajuta sa cresti masa musculara in zona cu probleme.dar daca locul este prea mare,poti incepe prin a tine un regim de ingrasare,in care sa te ingrasi cateva kg, iar apoi sa te duci la o sala, sa ceri sfaturi instructorului de acolo iar problema se va putea remedia, dar exista si posibilitatea ca structura osoasa a membrelor tale sa fie de vina in acest caz orice ai incerca, face imposibila astuparea acelui loc.

| Nixdorf_Rudolf_1979 a răspuns (pentru Dhaaa):

Of... si pe mine ma excita rau chestia asta... sincer

| tigru7 a răspuns:

laughing mistooo