| xBoyPlatinum a întrebat:

Salut,mi-am facut un tatuaj si am fost tatuat peste o alunita,de fapt tatuatorul spune ca nu este o alunita, nu mi se pare o modificare la ea, este vreo problema?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Dar ești sigur că e o alunită? În mod clar nu e bine să tatuezi peste o alunită...

| minrest a răspuns:

Ti-a spus ca nu e alunita, tocmai pentru ca nu se tatueaza peste alunite, alunitele deranjate pot duce la cancer. Ce modificari vroiai sa vezi, cand se va modifica (eu sper ca niciodata) la scurt timp dai si coltu'. Deocamdata mergi la un dermatolog.

| BuffaloSoldier a răspuns:

Salut. Ai grija mare. Cu alunitele nu e de joaca, pwntruca pot provoca chiar si cancer...

Du-te cat mai repede la un medic dermatolog sa te vada

Multa sananate!

Funda?

| yallview a răspuns:

Salut. Ideal ar fi sa mergi sa te vada un dermatolog, daca iei trimitere nu te costa nimic, daca nu ai chef sa-l vezi pe medicul de familie te costa in jur de 50 de lei consultatia, dar merita, este destul de periculos.