| donarcostica a întrebat:

Niste ajutor pentru infrumusetare faciala pentru barbati? Am cosuri pe fata. Imi tot apar. Mi le scot iar apoi realizez ca le-am fortat prea mult si ramane un punct negru care trece foarte greu.
Deci as vrea niste lucruri cosmetice care sa ma ajute pentru urmatoarele probleme:
Am coatele negre iar pe unul din ele mi-a iesit 2 cosuri...
Am cosuri pe fata si puncte negre si am si nasul foarte uleios asa. ( Vreau o masca de fata care sa ajute. dar nu ma pricep )
Vreau sa stiu daca e ok sa ma epilez pe picioare. Adica ca barbat am inteles ca nu e foarte ok.
Vreau o ceara pentru parul de pe burta si piept.
Multumesc de ajutor, ofer funda. Stima.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Du-te la dermatolog pentru cosuri

| Popm a răspuns:

Pentru pucte negre incearca www.cassiopea.ro! recent i-am descoperit si eu