| Valentinasofi a întrebat:

Imi puteti spune o masca care va fost de ajutor voua pentru cosuri si puncte negre... dau fundita...

Răspuns Câştigător
| xVicky a răspuns:

Nu cred ca sunt retete de casa facute,pentru ca,mai nou, toata lumea cumpara din magazine, nu mai face nimeni acasa.Multa apa si sapun...

3 răspunsuri:
| xVicky a răspuns:

Pentru puncte negre poti folosi Clean&Clear, o am si eu si sunt multumita de ea. Sper ca ti-am fost de folos!

| aleexxaanndrra a răspuns:

Zinerit e cel mai bun am scapat de cosuri in 2 luni e foarte bun si costa 30 de lei se pune solutia in praf si se amesteca dupa aia te speli pe fata si aplici zinerit baftahee heefunda?

| Valentinasofi explică:

Vroiam retete de casa facute...scuze.mai astept pentru funda