| rekadulika a întrebat:

Salutbatting eyelashesnu stiu cum sa ma imbrac la o petrecere va rog ma ajutati happy
Funda

3 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Unde se tine petrecerea? Daca nu stu ce gen de petrecere e nu stiu ce sa iti recomand.de asemenea trebuie sa stiu si ce stil vestimentar ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Acum depinde si de ce fel de petrecere este vorba.
Daca e o petrecere cu pretentii, atunci mizeaza pe o rochie scurta, eleganta, in genul:
http://www.elady.ro/......ady11.jpg.
Daca nu, atunci o bluza lunga(bluza-rochie), blugi mulati si o pereche de balerini, daca este vorba de o petrecere simplista.
Te pup si petrecere frumoasa!

| alexalexa2000 a răspuns:

Poți să te imbraci cu un tricou care iti place, cu niste blugi mulati si cu niste tenesi. Părul poți să îl lași desprins și dă prinzi într-o parte o clamă. Fundă?