| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor :* Deci, se apropie Craciunul, Anul nou si sunt invitata la o petrecere, o sa fie foarte multe persoane, dar problema este ca nu stiu cu ce sa ma imbrac big grin whistling Ma ajutati si pe mine? puppy dog eyes

Fundita big hug

Răspuns Câştigător
| xqBie a răspuns:

Pai daca e de Craciun incearca sa combini culorile: alb si rosu.
Ar merge si un pic de negru si gandeste-te la o rochita fara sclippy-sclippy!

| KamyKazy a răspuns (pentru xqBie):

O idee buna cu combinatiile kiss multumesc, ma gandeam si eu la o rochita, dar cred ca o sa imi fie frig big grin Si in general, pentru. ca nu imi place sa am colanti sau ciorapi sub rochie oh go on big grin

5 răspunsuri:
| Hyuna12 a răspuns:

Pai incearca sa te imbraci in rosu-verde...ar merge o rochie sau daca nu iti plac rochile niste pantaloni cu tur sau normali cu o bluza si cu niste pantofi cu toc (mic sau mare depinde cum iti place) sau tenesi..Si adauga o caciula de mos craciunhappy daca vrei si ceva pe acolo, eu stiu!laughing o bratara un lantic.big grinhappy

| KamyKazy a răspuns (pentru Hyuna12):

Buna! Multumesc, idei foarte bune! Deja am ceva in minte cu ce o sa ma imbrac. Si in legutura cu rochiile, imi place enorm ziceam ca nu imi place sa port ceva pe SUB rochie big grin e nu stiu, mi se pare enervant. happy

| Hyuna12 a răspuns:

Off...Cand am zis "Eu stiu" am zis ca nu mai aveam ideei ce sa zic...nu ma refeream la ce te gandesti tuhappy Imi pare rau daca te-am enervatsad.

| laryssa222 a răspuns:

Niste colanti mai grosi si pantaloni scurti ar merge o bluza fara paiete