| maphiotul a întrebat:

Salut.
Pentru cei care aveti ghete din piele nabuc, e chiar asa sensibilă cum spun unii?
Ce imi puteti spune despre aceste ghete?
Mersii

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Nu recomand pentru zi cu zi.
Necesita ingrijire dupa fiecare purtare altfel nu va arata bine si va avea un aspect f uzat si neingrijit.
Exclus a purta tipul asta de piele daca afara ploua/ninge.

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Vezi aici ce zice

https://marelbo.com/......atare.html

| maphiotul explică (pentru sierra1):

Mersii
Articolul asta l-am citit si eu inainte de a posta intrebarea
Dar vreau sa vad pareri practice sa zic așa de la cei care i folosesc zii de zii

| sierra1 a răspuns (pentru maphiotul):

Ahaaaa, deci intrebi doar așa...

| maphiotul explică (pentru sierra1):

Nu intreb doar așa cum sa intreb doar așa
Vreau sa imi cumpar o pereche de pe eMAG deci nu pot sa i vad fizic
Si la review-uri cam scriu oamenii ca is tare sensibili

| sierra1 a răspuns (pentru maphiotul):

Ia-ți alt model să n-ai surprize!

| maphiotul explică (pentru sierra1):

Da de frumoși is foarte frumoși
3 perechi am selectat si toate is din nabuc, fara sa fii știut treaba asta inaintelaughing

| maphiotul explică (pentru alina2k18):

Asa e
Mi-am comandat ieri de pe net de piele naturala si aia sigur is buni
Eu is barbat nu am chef sa tot ingrijesc ghetele laughing