| Angyclon a întrebat:

Poate pun o intrebare cam stupida dar...
Mi-am luat un spumant de baie, si e prima data cand folosesc asa ceva deci...va rog imi spuneti si mie cum se foloseste?

Răspuns Câştigător
| Cornelcmn8 a răspuns:

Il torni in apa si apoi agiti ca sa faca spume.

6 răspunsuri:
| ♥andreyusca11♥ a răspuns:

In tip ce curge apa torni un capac de spumant apoi agiti putin si nu uita ca sa ai spuma apa trebuie sa fie in continua curgere

| Gabby23 a răspuns:

Astepti sa se umple cada sau cata apa vrei u si dupa aia pui spumant in capac si torni

| onlyforme a răspuns:

Poi se aplica pe un burete sau pe palma si masezi tot corpu adica dai pe tot corpu dupa aia doar clatesti asta e totwinking Funda xD?

| stancium1 a răspuns:

In primul rand pui o cantitate de spumant in cada, in al doilea rand balacesti mana pe acolo pana cand incepe sa faca spuma. Chestia asta e doar pentru decor.

| MadKidd a răspuns:

1.desfaci spumantul
2.pui solutie in capac
3.torni in cada
4.dai drumu la apa big grin

| MadKidd a răspuns:

1.Desfaci spumantul
2.Pui in capac solutia(un capac plin)
3.Versi solutia in cada
4.Dai drumul la apa
GATA.