| Arisu a întrebat:

Salut, prieteni, daca doriti sa ma ajutati cu o problema ))Pentru virsta mea nu sunt nici scunda nici inalta, dar vreau sa fiu mai inalta, ce trebuie sa fac pentru asta cu ce sport trebuie sa ma ocum, ceva idei va rog mult, mersi anticipat, dau funda ))

Răspuns Câştigător
| NoNameJunior a răspuns:

Salutari! cel mai bine ar fi sa faci baschet.sau te agati cu mainile de o bara si te legani ca in leagan.crede-ma ca merge! iti spun din propria experienta!

| Arisu explică (pentru NoNameJunior):

Ms mult pentru sfaturi, voi incerca happy esti o dulceatsa! pa-pa :*

| NoNameJunior a răspuns (pentru Arisu):

N-ai pentru ce.O seara frumoasa!

6 răspunsuri:
| ĿФsт a răspuns:

Dar cea are daca iti cumperi pantofi cu toc?

| Ioana128373i a răspuns:

Buna. Eu am reusit sa fiu mai inalta cu ajutorul dansului. Am practicat dans sportiv un an si jumatate iar acum am doar 12 ani si inaltimea de 1, 60. Incearca si tu. In plus, este si mai distractiv. Parerea mea... big grin Sper sa te fi ajutat cu ceva.

| Arisu explică (pentru Ioana128373i):

Multumesc mult si tie, voi incerka si astawinking

| coldblood a răspuns:

Buna! cel mai bun pentru asta este innotul.