| AnimeKid a întrebat:

Hello, am si eu o problema:
m-am cam saturat de prietenii mei, sunt de aceeasi virsta, insa se poarta copilaros. vreau niste idei cum sa imi fac prieteni noi mai mare ca mine
fundita. pls help

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa ceea ce iti place. Iti place sa citesti? mergi la biblioteca. Iti place sportul, joaca fotbal sau ce sport iti place.

Facand ceea ce iti place, vei intalni lume eventual si aveti deja aceste lucruri in comun. Asa iti vei face prieteni happy

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Învață să-ți alege prietenii, cei mari pot să-ți trădeze sentimentele.
Ai grijă de tine!
Pa, pa.

| Axys a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Asa e

| Axys a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Aici ai perfecta dreptate toti avem ceva de invatat de la viata asta mai rau daca nu invatam

| Axys a răspuns:

Asta e nu poti schimba mentalitatea fiarui persoana sincer parerea mea este ca e bine sa fi copilaros trece zioa altfel tu esi un pic mai matur incerca sa iti faci alti prieteni su cher le poti spune bai asta nu imi place sa se opreasca scurt si la obiect ca oar nai sa stai sa te rogi de ei sa nu se mai copilareasca
e cam nasoala situatia asta