| gabigb39 a întrebat:

Salut, puteti sa imi dati si mie niste idei de tunsori?
P.S.:
Am fruntea mare si port ochelari.
Multumesc anticipat! happy

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

ESti fata ori baiat?
Esti copil mic, adolescent ori adult?

| nugasescusernameliber a răspuns:

De ce nu mergi la o coafura si iti spune cineva care te vede si se pricepe. Dai odata un ban dar apoi iti vei stii stilul care te avantajeaza si te coafezi unde vrei si unde poti tu.

| nugasescusernameliber a răspuns:

Ca tot se apropie, cere cadou de nilas o programare la un coafor bun

| dopmic a răspuns:

Breton cu oricewinking Acum contează si forma feței încearcă sa întrebi pe cineva care te cunoaste si stie cum ti se sta si cum nu.

| Georjshs a răspuns:

Creastă de cucoș, borcan,

| gabigb39 explică:

Sunt adolescent si sunt baiat.
Pentru cei care au intrebat

| MahouShoujo a răspuns:

Breton intr-o parte. Poti sa folosesti ca model stilul baietilor din k-pop.