| dianalalala a întrebat:

happy Se apropie banchetul stim cu totii... in cazul meu intrebarea sunt pantofii. Este clar ca tocuri sau platforme nu am cum sa port. Eu am 1. 80 iar daca ma sui pe toace mi-e sa nu dau cu capu de tavan laughing. Deci as vrea sa port niste balerini simplii, rochia iesind in evidenta chiar daca este neagra. Ce culori imi recomandati? O sa ma machez smookey eyes cu argintiu si alb deci trebuie sa se portiveasca cele doua. De asemenea bijuterii as vrea un inel mare sau \ si o bratara. Ce modele imi recomdati? Si daca unghiile de asemenea nu stiu cum sa le fac. Merci mult si dau Funda la cel mai bun!

4 răspunsuri:
| antoantonia a răspuns:

Pai eu zic ca balerinii sa fie mai special daca nu poti sa iti iei tocuri. balerinii pot fi albi sau rosii sau negrii:). argintiu si alb nu prea e cea mai buna alegere pentru ca cele doua doua culori se vor comfunda. eu zic cu negru si argintiu. pentru bijuterii :http://www.bijuteriiania.ro/product/4086/bijuterii_aur_inele_modele_noi/ mie imi place inelul. unghiile le poti face un french e cel mai bine. si pe inelar iti poti face un model cu negru sau gri. daca imi asculti sfatul sigur vei arata bine. fundita?:o3

| georgiana_7515 a răspuns:

Poti purta balerini negri pentru ca merg cu orice si sunt si confortabili. Iti propun sa porti bratara dar aici difera de gusturile fiecaruia de asemenea poti sa iti faci unghiile negre cu model argintiu tongue. sper ca ti-am fost de folos

| dianalalala explică:

Rochia este nearga si as vrea o culare tare pentru balerini dar nu roz mov sau galben - nu sunt genu ala

| MariaDD a răspuns:

Balerini mai bine negri sau albi daca vrei sa iasa rochia in evidentabig grin si unghiile rosi pentru ca s-ar potrivi cu rochia neagra si machiajul argintiubig grin