| iulikbomb a întrebat:

marti am banchetul si as vrea un sfat mai ales din partea fetelor.Deci am rochia geanta si pantofii negri si nu stiu ce culoare sa imi iau bratarathinking dati-mi idei ce culoare sa fie?happy

3 răspunsuri:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Alba ce zici?

| missnuuita a răspuns:

Poate alba sau aurie, de preferabil aurie(ca sa dai un pic de stralucire tinutei, in plus ii o combinatie foarte buna)funda?

| Lockon a răspuns:

Pentru un bachet,mie mi se pare ca esti imbracata prea inchis.Din cate ai spus tu ai numai lucruri negre laughing Ai putea sa iti iei rochia si geanta negre,totusi pantofii sunt foarte importanti intr-o tinuta, mai ales de seara, ai putea pune mai mult accent pe ei.Ai putea sa-ti iei niste pantofi albi cu bratari(mai multe) tot albe.sau albe cu gri. Daca as fi fost in locul tau, eu mi-as fi ales pantofi rosii big grin