| BigLike a întrebat:

Salut stie cine un site unde as putea vedeacam cum mi-ar sta de exemplu cu freza lu justin bieber din 2015 de exemplu? adica eu sa inserez o poza cu fata mea si sa pot vedea fata mea cu parul lui bierber sau al altuia, se poate asa ceva? vreau o schimbare de look si inca nu m-am decis deci daca stie cineva ofer funda

3 răspunsuri:
| 393Dan a răspuns:

Poti folosi programe de editat imagini. Sa tai dintr-o imagine parul si sa ti-l pui tie in cap x)
Exemplu: Photoshop

| alexcoman34 a răspuns:

:)))) http://www.happyhair.ro/coafuri/tunsori-pentru-barbati/ CE zici de acest site, nu stiu daca il are pe justin baiber asta GL!

| elenamaria11021 a răspuns:

Buna!
Incearca cu Taaz Virtual Makeover. E online.
O zi frumoasa.