| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva de unde pot cumpara o jacheta din aceea asimetrica? Ceva in genul : http://www.laredoute.ro/blog/wp-content/uploads/premiu-s apt2.jpg
Caut de mult timp una, iar in oras nu am gasit. Vreau de preferabil un site de unde pot comanda.

1 răspuns:
| ThePhilosopher1945 a răspuns:

Din ce oras esti? Exista vreun magazin New Yorker, Orsay, Takko sau H&M? Sunt sigura ca acolo ai putea gasi ceva de genul, cu toate ca nu stiu daca sunt asa de lungi ca in poza trimisa de tine. happy Pe site-uri nu stiu daca gasesti la o calitate asa buna si la un pret rezonabil...