| ooFuChsiAoo a întrebat:

As vrea un lac de unghii cam asa:
http://reveomaha.com/blog/wp-content/uploads/2010/04/min x_pedicure1.jpg
Cine stie cum se numeste sau unde se poate gasi, eventual un site pentru comanda primeste fundita:X

Răspuns Câştigător
| thevampirediariesfever a răspuns:

Nu exista o oja speciala pentru asa ceva din cate stiu eu... dar uite un site unde poti afla mai multe:http://www.minxnails.com/dnn/

6 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Probabil e gri metalizat

| Bojthe a răspuns:

Nu gasesti asa in magazine iti cumperi tu lac de unghii alb si unul negru si iti faci modelul respectiv

| Bojthe a răspuns:

Gri pardon

| Florentina_7104 a răspuns:

Eu am aceleasi culori de la kallos sh costa cam 6 lei sticluta de oja

| Veroniquest a răspuns:

Acolo sunt doua oje. una alba si una argintie.alba este la orice magazin si arigintie ...cred ac este pe la AVON si ORIFLAME

| ooFuChsiAoo explică:

Bibi...modelul acela nu e ceea ce pare adica e doar o singura culoare acolo.nu sunt dungi albe si negre cum vezi tu