| Cameliacami13 a întrebat:

Stie cineva vreun site de imbracaminte,unde poti incarca,spre exemplu, o fotografie cu o rochita, iar ei sa ti o croiasaca? Multumesc.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista site de care vrei tu, dar exista croitorese, care iti fac ce model vrei, dupa poza, numai ca preturile sunt cam de 3 ori mai mult daca cumperi ceva de gata, ca se face tipar si munca manuala este multa.

| cristi202 a răspuns (pentru Violleta2022):

E si normal sa fie asa, ce vrea ea e sa faca o rochita la comanda. Si orice haina facuta la comanda e mult mai scumpa decat una scoasa in serie. Dar si ii vine mult mai bine celui ce o poarta, pentru ca are exact dimensiunile lui.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ar fi destul de stupid sa faca asta ca cine stie in final daca ti se potriveste. Exista croitorii fizice pentru asta, nu site uri