| maphiotul a întrebat:

Salut.
Stiti care e diferenta intre produsele Tommy Hilfiger si Tommy Jeans?
Mersi.

Răspuns Câştigător
| fantomita21 a răspuns:

Salut,
Tommy Hilfiger este o marca de moda care produce imbracaminte, accesorii si parfumuri cu un design clasic si elegant, in timp ce Tommy Jeans este o linie a acestei marci, care se concentreaza in special pe denim si are un stil mai casual si sportiv.
Sper ca te am ajutat.

3 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Cred ca sunt la fel

| PsyhoU a răspuns:

Tommy Jeans este linia casual a lui Tommy Hlifiger. Acesta a fost creat pentru clienții tineri care cunosc moda și care prețuiesc confortul blugilor de bună calitate. Oferta include nu doar pantaloni, ci și bluze, atât pentru femei, cât și pentru bărbați.