| sayWhaaat a întrebat:

Salut, sunt a 12-a si in 2 saptamani am banchetul, sunt baiat.
Ce recomandati sa port? Blugi, tricou si adidasi (standard) sau costum? sau sa le combin? nici nu stiu happy

Răspuns Câştigător
| zozoMik a răspuns:

Combina...cred eu ca este de efect nici prea elegant nici prea normal.
Blugi si tenesi, camasa..nu dinaia super-formalalaughing si un sacou ceva mai diferit de cel clasic, negruhappy

2 răspunsuri:
| raulflorin a răspuns:

Eu as zice blugi tricou si adidasi

| BubuPitica a răspuns:

Pai, daca vrei sa impresionezi o fata, ti.as spune sa le combini (mai exact blugi cu camasa si tenesi(nu adidasi)).
Sper ca am fost de ajutorwinking