| OxyAndrei a întrebat:

Sunt baiat, am 14 ani, si in curand, la mine la scoala va avea loc Balul Iernii. Sa trecem la subiect. Nu stiu cu ce sa ma imbrac, deoarece avem voie sa venim imbracati in alb, negru sau alb si negru. Stiu ca e aiurea, dar astea sunt regulile. Voi cum imi recomandati sa ma imbrac?
Rog seriozitate! big grin

Răspuns Câştigător
| lizucalisuca a răspuns:

Cauta ceva casual, un sacou negru cu un imprimeu alb, sau ceva de genul, o cravata alb cu negru dar in niciun caz pantaloni negri si camasa alba, vei arata ca un ospatar si cu siguranta ca 99% dintre colegii tai.

2 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

Pantaloni Albi -Camasa Neagra -Papion Alb-si jacheta Neagra(care o lasi la intrare)
sau Pantaloni Negri -Camasa Alba-Papion Negru - Sacou Negru!

| OxyAndrei explică (pentru BassHunter13):

Ma refeream la ceva mai special. Ceva mai frumos. Vreau deva mai deosebit, dar sa fie alb, negru, sau alb si negru.