| OxyAndrei a întrebat:

Sunt baiat, am 14 ani, si in curand, la mine la scoala va avea loc Balul Iernii. Sa trecem la subiect. Nu stiu cu ce sa ma imbrac, deoarece avem voie sa venim imbracati in alb, negru sau alb si negru. Stiu ca e aiurea, dar astea sunt regulile. Voi cum imi recomandati sa ma imbrac? Rog seriozitate!

Răspuns Câştigător
| Lungu_Elena_1999 a răspuns:

Daca nu-ti plac sacourile,, poti sa porti doar o camasa alba si niste pantaloni negri, e o combinatie super, plus la camasa cravata sau papion(deja la alegerea ta),, asa te va face sa arati a barbat chiar daca nu ai atins acea virsta; DDD

1 răspuns: