| PuntIle a întrebat:

Salut sunt baiat am 15 ani, e mai ciudata faza asta. Eram la sanius si am stat mult pe picioru drept in zapada la plecare pe telefon si cand am ajuns acasa am facut o baie fierbinte, azi m-am trezit cu doar cateva fire de par pe picioru drept, de ce? laughing e ca si cum m as fi epilat

2 răspunsuri:
| mezeicristina33 a răspuns:

Wow foarte ciudat dar poate cum ai stat in frig in zapada si dupa ai facut baie fierbinte poate de asta, dar nu cred ca e posibil, habar n am ce zic aici! cred ca mai bine mergi la doctor!

| xCeline a răspuns:

Nu cred ca are legatura cu frigul si cu baia fierbinte, probabil te-ai jucat mult la sanius, imbracamintea s-a frecat de piciorul tau si de asta te-ai trezit cu mai putine fire de par, se intampla frecvent la barbati din cauza hainelor sa le dispara in anumite locuri parul de pe picioare happy