| Ioana0701 a întrebat:

Hei TPU
Daca am stat in zapada cam 10 minute si m-am bagat cu totul in zapada, iar apoi m-am dus acasa si mi-am facut o baie calda, e posibil sa racesc sau ceva mai rau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Daca iesi afara inapoi da o sa racesti din nou.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Daca nu te-ai udat la piele sau nu ti-a fost foarte frig probabil nu o sa patesti nimic.

| TCosminn a răspuns:

Depinde de cat timp a trecut de cand ai iesit din zapada si pana cand ai intrat in dus. Daca doar ai mers in drum spre casa, nu e neaparat posibil sa racesti.